Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ježčí mláďata - cca 4 dny stará

Fotografie

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

RE: hledala jsem pomoc

(Admin, 1. 11. 2010 21:18)

Vážená Laďko,
ano, setkala jste se s tím samým, jako jsme se setkali my na začátku naší cesty - a to - nezájmem!! Ani záchranné stanice, ani většina veterinářů se ježkami nezabývají, nebo nechtějí. Možná se Vám zdá divné, že ani my nejsme profesionálové a já se bohužel každý rok nejméně tisíckrát sama sebe ptám, proč jsem vlastně dělala tyto stránky a strávila nad nimi 3 měsíce života, když nás lidé každoročně bombardují naprosto těmi samými otázkami, na které mě už opravdu unavuje odpovídat. Myslím, že vše podstatné je zde a Vy, stejně tak jako my (jsme museli na začátku sami a bez internetu)péči o ježka zvládnete. Pokud se paní veterinářka chovala tak, že nestojí za komentář, nemá bohužel na svém místě pracovat, ale ono je to mnohdy o penězích, tak co by se tahala "jen s blbým " ježkem. A na všechny otázky naleznete odpověď zde. Proto byly tvořeny tyto stránky.

hledala jsem pomoc

(Ladˇka, 1. 11. 2010 20:14)

Našli jsem malého ježka, 200g. Prosila jsem na Vaší mailové adrese jezekvnouzi@email.cz 27.10.2010 o pomocnou radu a dodnes jsem nedostala žádnou odpověď. Po přečtení informací na Vašich stránkách jsem se odebrala k veterináři, kde jsem se dozvěděla, že jsem jej měla nechat v přírodě. Počínání veterinářky nebudu ani komentovat, nakonec jsem dostala alespoň něco na odčervení, s čímž jsem se doma úspěšně poprala a něco léku do ježka vnutila. V současné době se o ježka stará soused, který si jej vzal do obýváku, u nás by zmrznul, protože chalupu obýváme jenom občas. Nevím, jak dlouho jej můžeme ještě krmit a zda musí přes zimu hybernovat, rádi bychom jej předali do odborné péče. Ale odezva odborníků, k mému zklamání, není.
Zkusíme mu dát šanci, ale jsme naprostí amatéři.
Za amatéry z Jeseníků Laďka

RE: ježčí miminko

(Admin, 12. 8. 2010 19:45)

Dobrý den,
na internetu najděte záchrannou stanici Vám nejblíže. My jsme z Plzně.

ježčí miminko

(šarka, 12. 8. 2010 16:48)

neví nekdo o nekom kdo by se ujal malinkého ježečka ješte nevidí, jsme okr. olomouc,603747853 dekuji

RE:

(Adéla (admin), 24. 8. 2009 19:27)

Dobrý den,
ježky nemáte hlavně sbírat. Samice se ke svým mláďatům vrací. Pokud jste je bezmyšlenkovitě sebrali, je nutné je vzít domů a postarat se o ně. Každopádně je toto zbytečně unáhlené. Pokud se nemůžete starat, předejte je nejbližší záchranné stanici a hlavně, ježčata už jen tak nesbírejte.

ježčí mládata

(Jarka, 24. 8. 2009 19:02)

Dnes jsme našli dva malé ježky. Ten menší ještě nevidí. Mám je vzít domu nebo je mohu nechat ještě venku?

poděkování

(dominik, 16. 11. 2008 10:56)

moc se mi líbí vaše obrázky a příspěvky!
včera jsem našel ježka který vypadá jako ten na pátém obrázku.